Czego nie może zabraknąć na weselnym stole?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stół weselny to najważniejsza część wesela. Symbolizuje wszystko, co goście zapamiętają z dnia Waszego ślubu. Stół powinien być udekorowany kwiatami, świecami i innymi rzeczami, które uczynią go wyjątkowym. Oto niektóre z rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas przygotowywania stołu weselnego:

Obrus

Obrus to prostokątny kawałek materiału, który umieszcza się na stole przed jego nakryciem. Obrus na wesele są dostępne w różnych rozmiarach i z różnych materiałów. Możesz wybrać obrus wykonany z jedwabiu, poliestru lub lnu. Materiał, który wybierzesz, będzie zależał od rodzaju wesela, które planujesz. Na przykład, jeśli twój ślub jest w ogrodzie lub parku, gdzie będzie dużo wiatru, to najlepiej użyć poliestru, ponieważ nie odlatuje tak łatwo jak len.

Karty miejsc

Karty miejsc są ważne, ponieważ pomagają twoim gościom wiedzieć, gdzie usiąść. Mogą być używane do każdego rodzaju wydarzenia, takiego jak wesela, przyjęcia urodzinowe i rocznice. Karty miejsc to małe karteczki, na których napisane jest imię i nazwisko gościa. Gdy goście przyjeżdżają na imprezę lub wydarzenie, szukają swojej karty miejsca i idą usiąść na przydzielonym miejscu. Karta miejsca powie im, które krzesło jest ich i gdzie znajduje się ono na stole. Odpowiednie karty miejsc nabędziesz, chociażby na stronie https://printografia.pl/.

Serwetki

Serwetki są nie tylko przydatne, ale również piękne, gdy są używane na imprezach lub wydarzeniach takich jak wesela, urodziny i rocznice. Służą one wielu celom, takim jak wycieranie ust po piciu lub jedzeniu, wycieranie rozlanego jedzenia z ubrań lub rąk, lub po prostu dmuchanie w nie nosa, jeśli ma się na to ochotę (może to brzmieć obrzydliwie, ale zdarza się). Niektórzy ludzie używają serwetek jako chusteczek do nosa, ponieważ noszą przy sobie chusteczki w kieszeni, a inni używają ich jako chusteczek, bo nie lubią nosić jednej przy sobie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*