Jak dostać się na lotnisko w Poznaniu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mimo tego, iż poznańskie lotnisko znajduje się z dala od centrum miasta, to dojazd do niego jest jednym z łatwiejszych. Dla właścicieli pojazdów ważnym czynnikiem będzie na pewno to, że zarówno na samym lotnisku, jak i w jego okolicy dostępne są miejsca parkingowe. W zależności od lokalizacji i standardu różnią się cenami. Jak najsprawniej dostać się na teren odlotów i przylotów?

Bezpieczny transport

Lotnisko Ławica umiejscowione jest w zachodniej części miasta i w skali wielkości znajduje się na siódmym miejscu w Polsce. Na teren lotniska najtaniej dostać się komunikacją miejską – to rozwiązanie jednak dedykowane jest przede wszystkim mieszkańcom Poznania oraz tym, którzy zatrzymali się na jego terenie. Inną możliwością jest postawienie na taksówkę (opłacalne działanie, gdy mamy ze sobą sporo bagażu i trudno jest się nam swobodnie przemieszczać). Niemniej, z racji na to, że lotnisko Ławica Poznań cechuje się raczej dobrym połączeniem z resztą miasta, warto postawić na własne auto.

Dojazd indywidualnym środkiem transportu nie tylko należy do najwygodniejszych, ale i pożądanych rozwiązań pośród osób, które na co dzień mieszkają w innych rejonach kraju. W takich wypadkach bezpieczniej jest zostawić pojazd na strzeżonym parkingu. Obecne oferty parkingowe pozwalają nam na wybranie tej ściśle dopasowanej do naszych oczekiwań czy potrzeb. Na stronie http://parking24poznanlotnisko.pl/ znajdziemy wszelkie aktualne informacje odnośnie aktualnych cen na parkingu, ilości dni, na jakie pozostawić możemy na nim auto, dostępnych miejsc, jak i możliwego transferu na samo lotnisko z miejsca parkingowego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*