Jakie kosmetyki są niezbędne w każdym salonie kosmetycznym?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli prowadzisz profesjonalny salon kosmetyczny, z pewnością wiesz, że posiadanie najlepszych produktów kosmetycznych i sprzętu jest w tej branży niezbędne. W każdym salonie powinien więc znaleźć się szeroki wybór kosmetyków, w szczególności produktów do makijażu, takich jak szminka, eyeliner, tusz do rzęs czy podkład.

Jakie kosmetyki można znaleźć w salonie kosmetycznym?

Każda profesjonalna kosmetyczka powinna zadbać o to, by w jej salonie znalazły się odpowiednie produkty do makijażu. Można znaleźć na na przykład na stronie mediderma.pl – kosmetyki profesjonalne do gabinetu, które możesz tam znaleźć to między innymi:

Podkład

Dobrej jakości podkład jest niezbędny do uzyskania ładnego i naturalnego wykończenia. Możesz wybierać spośród podkładów płynnych lub kremowych, w zależności od budżetu i preferencji. Podkład powinien mieć lekką konsystencję i mieć odpowiednią gamę kolorystyczną.

Puder

Puder służy do utrwalenia podkładu, zmatowienia skóry i wchłonięcia nadmiaru oleju na twarzy i szyi. Niektóre pudry posiadają wbudowaną ochronę SPF oraz inne właściwości pielęgnacyjne, takie jak antyoksydanty czy właściwości przeciwstarzeniowe.

Róż do policzków

Róż nadaje policzkom kolor. jest dostępny w wielu odcieniach, warto mieć ich kilka i wybierać w zależności od preferencji i odcienia skóry klienta. Dostępne są one w różnej formie: w postaci kremu, pudru oraz żelu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*