Kroje sukienek dla niskich kobiet

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele niskich kobiet ma problem z doborem odpowiedniej sukienki. Zazwyczaj długość ma tutaj największe znaczenie. Sukienka mini może być stanowczo zbyt krótka, natomiast midi zbyt długa. Jak się jednak okazuje, w tym wypadku sam krój również ma znaczenie. Dobierając sukienki, należy brać wiele rzeczy pod uwagę, by ostatecznie wybrać coś, co podkreśla wszystkie nasze atuty.

Jaką sukienkę warto kupić?

Niskie kobiety powinny się przede wszystkim wystrzegać zbyt długich sukienek, które optycznie jeszcze bardziej je skracają. Nie można jednak powiedzieć, iż muszą unikać ich całkowicie. Dłuższa sukienka zestawiona z wysokimi butami, również jest w stanie wyglądać naprawdę dobrze. Jeśli jednak stawiamy na buty płaskie lub na niskim obcasie, wówczas sukienka do połowy łydki czy też całkowicie długa, można na nas wyglądać po prostu źle.

W przypadku niskich kobiet, najlepsza długość to ta za kolano. W takiej sukience wygodnie się tańczy ponieważ nie trzeba cały czas skupiać się na tym, iż się ona podnosi czy też widać przez nią zbyt wiele. Można do takiej sukienki ubrać zarówno wysokie jak i niskie szpilki, żadne nie będą wyglądały przy tym na przesadzone.

Świetnie do niskiej kobiety sprawdzi się czerwona sukienka Alisia. Coraz częściej w sklepach są specjalne kolekcje dla niskich kobiet. Wówczas można dobrać coś idealnie do siebie. W przypadku sukienki spore znaczenie ma jej krój, ale i nasza figura. Dlatego nie trzeba się skupiać tylko i wyłącznie na wzroście, należy połączyć ze sobą kilka czynników.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*