Stylizacja casualowa może być elegancka

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stylizacja casualowa kojarzy nam się przede wszystkim z takimi ubraniami, które powinny spełniać warunki wygody i pasować do niezobowiązujących sytuacji codziennych. Dokładnie tak. Pod tą angielską nazwą kryje się taka garderoba, która jest nieoficjalna i sprawdzi się podczas zakupów, wyjścia z koleżanką na kawę, do kina czy na spacer. Czy to jednak oznacza, że będziemy wyglądać zwyczajnie, a nasz strój będzie nieelegancki? Wcale nie musi tak być.

Wystarczy zadbać o proste dodatki, które zwiększą atrakcyjność każdego wyboru modowego i spowodują, że nawet na co dzień będzie można poczuć się jak kobieta z klasą. Jak tego dokonać? Między innymi, dobierając uważnie buty, np. baleriny 2019 rok to czas, kiedy są one szczególnie modne. Nawet zwyczajny strój w połączeniu z czarnym modelem tego obuwia ze szpiczastym noskiem, spowoduje większą elegancję. Jak jeszcze można popracować nad takim wyglądem?

Stylistyczne triki

Jeśli chcemy założyć wygodne sneakersy damskie, ale jednocześnie nie tworzyć wizerunku sportowego, to najlepszym zestawieniem będzie klasyka. Co to oznacza? Przy takim wyborze obuwia, najlepiej dodać jeansy, biały t-shirt oraz przedłużaną, czarną marynarkę. To właśnie ta górna część garderoby spowoduje, że mimo butów sportowych będziemy wyglądać elegancko. Można też zadziałać odwrotnie, decydując się na luźne ubrania, np. t-shirt i szorty, warto dodać sobie trochę klasy poprzez odpowiednie buty. Sprawdzą się tutaj doskonale klasyczne szpilki, sandały na słupku albo koturnie. Ważne, by równoważyły casualową górną część.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*