Chłopięca moda dziecięca – jakimi akcesoriami dopełnić elegancką stylizację?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ciekawy i modny strój dla chłopca to także wybór odpowiednich dodatków i akcesoriów. Często to właśnie one decydują o tym, jak wygląda dana stylizacja i czy spełnia oczekiwania rodziców. Dlatego na wybór odpowiednich dodatków należy poświęcić tak samo wiele czasu, jak na wybór odzieży.

Koszula dobra na wszystko

Koszula to ten element chłopięcego stroju, który pasuje do wielu stylizacji. Idealnie nadaje się zarówno do eleganckich spodni jak też do dżinsów. Aby ją uzupełnić i całości stylizacji dodać niepowtarzalnego charakteru warto sięgnąć po dodatki, takie jak na przykład mucha. Odpowiednio wybrana sprawdzi się w wielu stylizacjach, zarówno tych bardziej eleganckich, jak też tych utrzymanych w nieco mniej oficjalnym stylu.

Jak wybrać dobrą muchę?

Mucha dla chłopca z powodzeniem zastępuje krawat, a ponadto lepiej niż on sprawdza się w wielu sytuacjach. Szczególnie dla małych rozrabiaków stanowi interesujący dodatek do wielu strojów, zarówno na wielkie okazje jak też te mniej ważne. Często to właśnie od faktu, na jaką uroczystość jest wybierana stylizacja, zależy rodzaj muszki, jaka będzie najbardziej odpowiednia.

Gdy chodzi o muszki które mają uzupełniać garnitur czy podobne, bardziej eleganckie stroje, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie ta gładka dopasowana kolorystycznie do całości outfitu. Jeśli jednak wybierana jest ona do mniej oficjalnych stylizacji, wówczas można nieco poszaleć, wybierając modele z ciekawymi nadrukami czy na przykład w kolorach kontrastowych do pozostałych elementów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*