Co podarować bliskiej osobie z okazji ukończenia studiów?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zakończenie studiów to dla wielu ludzi przełomowy moment w życiu, wydarzenie symbolizujące wkraczanie w dorosłość. Jeżeli więc bliska Ci osoba niedługo stanie się absolwentem, warto z tej okazji podarować jej oryginalny, atrakcyjny prezent.

Długopis stalowy – uniwersalny podarunek

Niezwykle przydatny w późniejszej pracy zawodowej, a przy tym elegancki i wytrzymały długopis to z pewnością ciekawy pomysł na prezent. Różnorodne produkty dostępne na rynku pozwalają wybrać spersonalizowany przedmiot, idealny dla osoby, którą chcemy obdarować. Warto wybrać model wykonany z wysokiej jakości materiałów, który posłuży osobie kończącej studia przez wiele lat. Szeroka gama solidnych długopisów stalowych w atrakcyjnych, stylowych opakowaniach oferowana przez https://markowe-upominki.pl/143-dlugopisy-metalowe niewątpliwie pozwoli na zakup oryginalnego podarunku dla absolwenta.

Prezenty niematerialne – niezapomniane doświadczenie dla bliskiej osoby

Niebanalnym pomysłem na obdarowanie absolwenta jest zakup różnego rodzaju voucherów. Po intensywnej nauce można zafundować kojący relaks w postaci rozmaitych zabiegów SPA, czy też weekendu w luksusowym hotelu. Tego typu prezent z pewnością zostanie doceniony przez osobę kończącą studia.

Dla absolwenta uwielbiającego porządną dawkę emocji i kochającego adrenalinę, wspaniałym podarunkiem będzie voucher na atrakcje ekstremalne. Lot paralotnią, skok ze spadochronem, bungee, a może rzucanie siekierą do celu? Możliwości jest wiele, dzięki czemu z pewnością odnajdziesz propozycję idealną dla bliskiej Ci osoby.  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*