Czym jest kush?

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z marihuaną często nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele rozmaitych szczepów tej rośliny jest dostępnych na rynku. Jedna z odmian najbardziej godnych polecenia to kush, pozyskiwany z konopi rosnących głównie w górach Hindukiszu (między Pakistanem a Afganistanem). Charakteryzuje się on przede wszystkim ciemnozielonym kolorem i wyjątkowo atrakcyjnym aromatem oraz smakiem. Wysokiej jakości kush w formie liquidu bez problemu kupimy na https://liquider.eu/brand/1-kush.

Właściwości psychoaktywne na optymalnym poziomie 

Kush na tle innym środków produkowanych z konopi wyróżnia się zazwyczaj cytrusowym smakiem z wyraźną nutą kwiatową, choć niekiedy może też iść w stronę bardziej ziemistą lub sosnowo-kadzidlaną. Ma on działanie zarówno uspokajające, jak i wywołujące w użytkowniku euforię, której towarzyszy uczucie szczęścia oraz chichotanie. Kolejnym istotnym efektem stosowania omawianego zioła jest silna introspekcja wewnętrzna, dlatego powszechnie stosuje się je w różnego rodzaju praktykach religijnych oraz w procesie medytacji.

Opisane powyżej właściwości psychoaktywne kushu wynikają ze sporej zawartości THC wynoszącej nawet do 20%. Należy w tym miejscu podkreślić, że w sklepach jest dostępnych kilka odmian:

– OG – wykorzystywany w leczeniu mocnego bólu i depresji

– Hindu – gwarantuje silnie relaksacyjny stan

– Bubba – ma słodki, czekoladowo-kawowy zapach i idealnie przeciwdziała bezsenności 

– Master, Purple, Critical – o umiarkowanym stężeniu CBD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 19 =