Czym są przylgi kurierskie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Często zdarza się, że do towaru nadanego kurierem są dołączone dokumenty, które muszą zostać doręczone razem z nim. Ich przechowywanie może sprawiać kierowcy trudności, gdyż zawsze coś jest w stanie się zapodziać, poszczególne strony mogą się ze sobą pomieszać, a późniejsze dojście do tego, który dokument był częścią której paczki, może zająć sporo cennego czasu. Właśnie w tym celu powstały przylgi kurierskie, inaczej nazywane kangurkami kurierskimi, czyli specjalne koszulki na dokumenty dotyczące przewożonego towaru.

Jak to działa?

Przylga kurierska jest kieszonką, którą kurier może nakleić na daną przesyłkę, co sprawia, że dotyczące jej dokumenty będą zabezpieczone w jednym miejscu i nigdzie nie zaginą. Pozwala to w łatwy sposób zebrać wszystkie najważniejsze rzeczy, a także, dzięki możliwości wykonania specjalnych nadruków na koszulkach, możemy odgórnie zaznaczyć, z jakim towarem mamy do czynienia. Jest to równiej możliwość przemycanie drobnej reklamy firmy, gdyż na takiej przyldze jesteśmy w stanie umieścić również logo firmy.

 Inne formy zabezpieczeń

Jeśli potrzebujemy dodatkowego zabezpieczenia przesyłki, warto zastanowić się nad rozwiązaniem, jakim są plomby ołowiane. przydadzą się one szczególnie w sytuacjach przewożenia wartościowego towaru, który pod żadnym pozorem nie powinien zostać naruszony podczas transportu. Zerwanie takiej plomby jednoznacznie będzie świadczyło o tym, że ktoś majstrował przy przesyłce, dając nam sygnał, że potencjalnie mogła zaistnieć kradzież naszego mienia.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*