Delikatny łańcuszek dla dziewczynki – jaki model wybrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chyba każda młoda dama, obserwując swoją matkę lub babcię, marzy o własnej biżuterii. Początkowo są to z pewnością kolczyki, na które decydują się nawet rodzice niemowlaczków. Z czasem puzderko małej dziewczynki zaczyna się zwiększać i pojawiają się tam pierwsze, prawdziwe i oryginalne drobiazgi. Już nie wiszące na rzemyku, a wykonane z metali szlachetnych. Delikatny łańcuszek dla dziewczynki to najczęściej prezent z okazji jakichś ważnych uroczystości, np. Pierwszej Komunii Świętej. Wówczas goście decydują się podarować jakiś trwały prezent na lata.

Czym kierować się przy wyborze łańcuszka dla dziewczynki?

Idealnym rozwiązaniem dla młodej damy jest łańcuszek typu singapur. Ta nazwa określa rodzaj splotu, który wygląda jak założone na siebie okręgi skręcone jak spirale. Skręt, jak i struktura łańcuszka pięknie odbija światło, przez co dobrze prezentuje się na szyi, jednocześnie pozostając bardzo delikatnym modelem. Ze względu na elegancję i pewną dozę niewinności, ten model jest szczególnie polecany kobietom o subtelnej urodzie, również tym najmłodszym. Nie wymaga również dobierania zawieszek, ponieważ dobrze prezentuje się bez dodatków. W przypadku małej dziewczynki, warto zadbać o długość łańcuszka, by nie sięgała ona połowy klatki piersiowej. Jeśli mimo starań, łańcuszek okaże się zbyt długi, zawsze można go oddać do skrócenia, co z pewnością uratuje sprawę. Dla małej dziewczynki sprawdzi się białe złoto, jak i srebro, choć dużo osób decyduje się również na klasyczne złoto.

Duży wybór biżuterii znajdziesz w sklepie Alle Złoto – Sprawdź ofertę kolczyków ze złota na stronie: https://www.allezloto.pl/bizuteria-zlota-k1/kolczyki-zlote-a2/dla-dziecka-tag_16/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*