Dodatki do wesela w stylu lat 70.

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ceremonia ślubna jak i wesele są jednymi z najważniejszych chwil w życiu człowieka. Nie dziwi zatem fakt, że każdy chce by dzień ten był wyjątkowy. Wesele jest niezwykle istotną kwestią, pragniemy więc by aranżacja sali weselnej była wyjątkowa. Ciekawym trendem w ostatnich latach są tak zwane wesela tematyczne, gdzie sala przyozdobiona jest w określonym stylu.

Amerykański sen

Fascynacja amerykańską kulturą nie jest niczym nowym, chyba każdy choć raz w życiu chciałby cofnąć się do Ameryki lat 70. W dniu wesela możemy to zrobić razem z naszymi gośćmi, wystarczy zadbać o odpowiednie dodatki. Ciekawym rozwiązaniem może być ozdobienie stołów w stylu amerykańskiego retro baru – obrusy we wzorze czerwono – białej szachownicy czy szklanki w amerykańskim stylu.

Wiele rozrywki gościom dostarczy szafa grająca z największymi hitami lat 70. Odpowiednią atmosferę zbudują również charakterystyczne zawieszone lampki – kojarzące się między innymi ze starymi stacjami benzynowymi. Dla dopełnienia tego stylu, warto rozważyć wynajem amerykańskiego auta klasycznego do ślubu. Przykładową ofertę firmy zajmującej się tego typu usługami można znaleźć pod adresem https://amerykanskieklasyki.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*