Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać dla swojej ukochanej?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ponieważ zaręczyny to jeden z najważniejszych dni w całym życiu, warto się do niego odpowiednio przygotować. Istotnym jest nie tylko zapewnienie wyjątkowej oprawy w postaci organizacji miejsca oraz zatrudnienia ewentualnego fotografa, ale przede wszystkim wybranie takiego pierścionka, który momentalnie chwyci za serce ukochaną kobietę. Jakie modele są najpopularniejsze, a czego lepiej unikać?

Sprawdzone wzory i fasony pierścionków zaręczynowych

Najlepszym pomysłem będzie oczywiście wcześniejsze zapoznanie się z gustem potencjalnej narzeczonej, aby w trakcie wizyty u jubilera być pewnym, czego się szuka. Nie zawsze jest to jednak łatwe albo możliwe, dlatego wielu panów stawia na klasykę i decyduje się na minimalistyczne pierścionki z drobnymi kryształkami lub na wyjątkowe modele, posiadające przyciągające uwagę kamienie w rozmaitych odcieniach.

Przykładem może być pierścionek zaręczynowy z ametystem, szmaragdem lub onyksem, które przepięknie prezentują się w otoczeniu zarówno białego, jak i żółtego złota, mogą być też z powodzeniem zestawiane z doskonałej jakości srebrem. Zależnie od gustu przyszłej panny młodej, warto także zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego kamienia. W tym przypadku można sugerować się zarówno osobistymi upodobaniami kolorystycznymi, jak i dopasowaniem go do znaku zodiaku czy osobowości wybranki. Warto pamiętać, że idealnie dobrany pierścionek to nie tylko wspaniały podarunek, ale i pamiątka na całe życie, która już zawsze będzie przypominała o tym wyjątkowym dniu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*