Jakie ubrania są najlepsze dla osób xxl ?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Osoby puszyste posiadają ograniczony wybór garderoby. Na całe szczęście, powstało wiele sklepów dedykowanych specjalnie dla nich. Wszystko zaś po to, aby nadmierna waga nie stanowiła przeszkody przed eleganckim wyglądem. Warto znać również kilka ogólnych prawidłowości dotyczących ubioru.

Paski

Paski pogrubiają, ale tylko te pionowe. Osoby o nadmiernej tuszy, winny zatem wybierać ubrania w poziome paski. Jest to jeden z bardziej znanych trików modowych. Problem stanowi zazwyczaj określenie, który układ ,,pasków” jest dla nas korzystny.

Luźność ubioru

Wydawałoby się, że nadmierna tusza zachęca do kupowania możliwie ciasnych ubrań. Nic z tych rzeczy – odpowiedni rozmiar odgrywa tu olbrzymią rolę. Zbyt ciasne ubrania, będą eksponowały nasze nadmierne kilogramy. Nie wolno jednak popadać w skrajny przesadyzm przy zakupie zbyt dużej bluzki.

Wybór odpowiedniego rozmiaru to kwestia przyzwyczajeń a także lat praktyki. Powinniśmy jednak w ubraniu czuć się luźno, to główny czynnik determinujący ubiór.

Tuniki, swetry

Rozpięte swetry czy też długie tuniki to tylko nieliczne przykłady optymalnego doboru ubrań. Polepszają one wizualny odbiór osoby. W takiej kreacji, będziemy również szczuplejsi. Warto mieć w swojej kolekcji przynajmniej kilka przewiewnych sweterków. Dla lepszego samopoczucia!

Spodnie – rozważny wybór

Noszenie spodni znacząco eksponuje naszą sylwetkę. Jeżeli założymy zbyt opięte jeansy, będą również nieestetyczne w odbiorze. Z tego względu osoby o większej tuszy, wybierają częściej spódnice oraz sukienki. W wypadku spodni, warto zainwestować w szyte materiały w stonowanych kolorach.

Czuj się swobodnie!

Dodatkowe krągłości nie powinny być powodem do wstydu. Ważne, aby nosiciel ubrań, czuł się w nich komfortowo. Jeżeli akceptuje swoje ciało, nie ma w tym niczego złego. Zbyt często kierujemy się zdaniem innych!

Artykuł napisany we współpracy ze sklepem modasizeplus.pl oferującym odzież na jesień w dużych rozmiarach, a także na inne pory roku.

Interesują Ciebie sukienki damskie wizytowe xxl ?Sprawdź ofertę sklepu modasizeplus.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*