Jakie zabiegi upiększające może zaoferować stomatolog?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dentysta może zaoferować szeroką gamę zabiegów kosmetycznych. Od wybielania zębów do licówek, zabiegi stomatologiczne mogą pomóc Ci osiągnąć zdrowszy, bardziej atrakcyjny uśmiech.

Oto niektóre z najbardziej popularnych zabiegów stomatologii estetycznej:

Wybielanie zębów

Jednym z najpopularniejszych zabiegów stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów Konin, jest miastem gdzie wykonasz taki zabieg. Jest to stosunkowo niedrogie i można to zrobić w ciągu jednej wizyty. Wybielanie zębów może odjąć Ci lat, dzięki czemu wyglądasz młodziej i bardziej żywiołowo. Procedura jest stosunkowo prosta i zazwyczaj trwa mniej niż godzinę. Otrzymasz ochronny ochraniacz na usta, który będziesz nosić podczas zabiegu. Zapobiega to uszkodzeniu dziąseł lub języka podczas stosowania żelu do wybielania zębów. Zęby są wybielane przy użyciu nadtlenku wodoru, który rozbija powierzchniowe plamy na zębach i rozjaśnia je.

Licówki

Licówki to cienkie kawałki porcelany, które przykleja się na przedniej powierzchni zębów, aby poprawić ich kształt lub wygląd. Są one wykonane z trwałych materiałów i przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji będą służyć przez wiele lat. Wystarczy odwiedzić dentystę raz na kilka lat, aby sprawdzić licówki lub w razie potrzeby je wymienić.

Korony dentystyczne

Korony dentystyczne służą do odbudowy zniszczonych lub uszkodzonych zębów poprzez całkowite pokrycie ich sztucznym materiałem, który jest dopasowany do koloru i struktury istniejących zębów, dzięki czemu doskonale komponuje się z pozostałymi zębami naturalnymi. Korona zapobiega również dalszym uszkodzeniom, chroniąc znajdujący się pod nią ząb przed złamaniem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*