Kryteria w wyborze fotografa na ślub

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przed Tobą ślub i zastanawiasz się, kto może wykonać pamiątkowe zdjęcia w tym dniu? Wybór fotografa weselnego jest bardzo ważny, ponieważ często ma on wyłącznie kilka sekund na złapanie wyjątkowego momentu między zakochanymi. Dodatkowo osoba wykonująca zdjęcia powinna być maksymalnie niewidoczna podczas Twojego ślubu – tak, by nie ukraść uwagi gości. Czym więc kierować się w wyborze fotografa i skąd wiedzieć o jego kompetencjach?

Zanim nawiążesz kontakt 

Jedną z podstawowych wytycznych, jakimi warto kierować się w wyborze osoby wykonującej zdjęcia, jest sprawdzenie jej portfolio. Najczęściej najlepsi fotografowie mogą pochwalić się bogatym albumem pokazowym. Nowożeńcy dowiedzą się dzięki niemu, czy styl zdjęć i ich edycji odpowiada ich poczuciu estetyki.

Z portfolio wybranego fotografa warto zapoznać się jeszcze zanim dojdzie do pierwszego spotkania. Wówczas młoda para będzie wiedziała, z jakim stylem pracy ma do czynienia przy prowadzeniu negocjacji z osobą wykonującą zdjęcia. Z przykładem takiego portfolio można zapoznać się na https://www.bachulski.com/

Aspekty techniczne usługi 

Skoro mowa o negocjacjach, to nie można zapomnieć, że ich elementy także mają duże znaczenie w wyborze fotografa na ślub. Przyszli małżonkowie powinni zapoznać się z proponowanym przez specjalistę cennikiem, liczbą godzin pracy, a także ilością zdjęć wchodzących zakres usługi. Dodatkowo warto sprawdzić, czy zaproszony fotograf na ślub w Nowym Targu będzie potrafił wykorzystać atuty okolicy do wykonania sesji ślubnej. Wystarczy przeprowadzić krótki wywiad, by wiedzieć, że dana osoba wykonująca zdjęcia to właśnie to!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*