Lokalizator kluczy – wyjątkowy gadżet dla zapominalskich

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przygotowując się rano w pośpiechu ciężko jest zlokalizować wszystkie, niezbędne do wyjścia rzeczy. Najczęściej gubionymi o tej porze dnia przedmiotami są telefony komórkowe, klucze do domu oraz kluczyki od samochodu. W znalezieniu pierwszego z nich pomóc mogą inni domownicy – wybiorą numer roztargnionego krewnego, wytężą słuch i aktywowany w ten sposób dzwonek doprowadzi ich do zaginionego aparatu. Co jednak zrobić, gdy sprawcą zamieszania jest pęk kluczy?

A gdyby tak… zadzwonić do Twoich kluczy?

To jest możliwe! Dzięki lokalizatorowi kluczy, takiemu jak np. https://www.bazarnik.pl/, możesz szukać ich dokładnie tak samo, jak telefonu. Elegancki brelok, połączony z Twoim smartphonem poprzez bluetooth zareaguje głośnym dźwiękiem zawsze, gdy aktywujesz go poprzez aplikację na telefonie. Dzięki temu czas szukania kluczy w porannym pośpiechu może zostać skrócony nawet kilkukrotnie!

Co jeszcze potrafi nowoczesny lokalizator?

W XXI wieku urządzenia działają wielotorowo. Oznacza to, że lokalizacja kluczy w obrębie aż 50 m nie jest jedyną przydatną funkcją lokalizatora! Działa on również w drugą stronę – trzymając w ręce klucze, można za pomocą breloka zlokalizować telefon. Nowoczesny lokalizator pomoże także przy rodzinnym zdjęciu – używając odpowiedniego przycisku można go wykorzystać do wyzwolenia aparatu w odpowiednio ustawionym, oddalonym od fotografa aparacie. Źródłem zasilania tego wielofunkcyjnego urządzenia jest wymienna bateria, co czyni je łatwym w obsłudze i utrzymaniu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*