Na co zwrócić uwagę przy wyborze architekta wnętrz?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór projektanta wnętrz może być stresującym procesem, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewien, czego szukać. Istnieje tak wiele opcji, od dużych firm do mniejszych firm butikowych.

Oto kilka rzeczy do rozważenia przy wyborze projektanta wnętrz:

Doświadczenie

Najlepszym sposobem na określenie, czy projektant wnętrz ma doświadczenie jest prośba o referencje i sprawdzenie ich portfolio. Jeśli wykonali pracę dla innych ludzi w Twojej okolicy i mają dobre recenzje, to ich doświadczenie będzie prawdopodobnie dobrym dopasowaniem do Twoich potrzeb. Doświadczonych architektów wnętrz można znaleźć na przykład na stronie https://tmbuilding.pl/aranzacja-wnetrz-krakow/. Jeśli szukasz projektanta, który specjalizuje się w konkretnym obszarze, takim jak komercyjny lub mieszkaniowy projekt, upewnij się, że zaznaczyłeś to w poszukiwaniach.

Referencje

Patrząc na referencje, zapytaj ich, czy byli zadowoleni z produktu końcowego i czy zatrudniliby tego samego projektanta ponownie. Również zapytać, jak długo trwało dla nich, aby zakończyć projekt. Jeśli poszło szybko i zostało zrobione dobrze, to jest to dobry znak, że ta osoba wie, co robi. Jednakże, jeśli trwało to wiecznie i nadal nie było w porządku, to może nie być odpowiednią osobą dla Ciebie.

Wycena

Ceny różnią się znacznie w zależności od tego, gdzie mieszkasz i co chcesz zrobić w domu lub przestrzeni biznesowej (i czy jest to pilne, czy nie). Szybkie wyszukiwanie online da Ci pojęcie o średnich cenach w Twojej okolicy dla wielu różnych typów projektów. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*