Ślub, chrzciny, urodziny – jakie powinny być zaproszenia na te okazje?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zaproszenia na ślub, chrzciny, czy wesele mają różną charakterystykę oraz powinny być dostosowane do okazji. Ważna jest nie tylko kolorystyka, ale również ich wzór.

Jaka okazja, takie zaproszenie

Jeśli szykujemy przyjęcie urodzinowe, warto zadbać o odpowiednie zaproszenia dla gości, zwłaszcza jeśli ma być to impreza z okazji na przykład okrągłych urodzin. W zależności od naszego wieku powinniśmy wybrać zaproszenia humorystyczne albo bardziej poważne. Zaproszenia na urodziny mogą nawiązywać do naszego wieku, ale również do charakteru imprezy – jeśli będzie plenerowa, można ująć to w wyglądzie zaproszeń, dodać na nich motyw ogniska, czy grilla.

Zaproszenia na chrzciny powinny być bardziej eleganckie. Jest to ważny sakrament, dlatego zaproszenia na tę uroczystość warto wykonać z klasycznym wzorem, nawiązującym do charakteru uroczystości. Powinny być w delikatnej, dziecięcej kolorystyce – różu, bieli i błękicie. Pamiętajmy, że na chrzest zapraszamy naszych najbliższych, dlatego zaproszenia powinny być eleganckie i klasyczne.

Zaproszenia ślubne dają nam większą dowolność w wyborze kolorystyki i motywów. Modne są m.in. zaproszenia ślubne ludowe, nawiązujące do naszego regionu lub po prostu do motywów ludowych. To świetne dopełnienie rustykalnego wesela. Zaproszenia ślubne mogą być też personalizowane i mieć dodatek w postaci naszego zdjęcia, czy grafiki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*