W czym może Ci pomóc doradca kredytowy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Doradcy kredytowi są ekspertami w dziedzinie zarządzania wszelkimi sprawami związanymi z kredytem hipotecznym. Mogą oni pomóc Ci wyjść z długów, pomagając zrestrukturyzować Twoje finanse i stworzyć budżet, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Jakie jeszcze działania wchodzą w zakres działalności doradcy kredytowego?

Oto kilka popularnych działań, w których doradca kredytowy, taki jak https://adrianmalecki.pl/, może Ci pomóc.

  • Znalezienie pieniędzy na spłatę rachunków poprzez fundusze awaryjne, oszczędności lub pożyczkę.
  • Negocjacje z wierzycielami w celu obniżenia oprocentowania i miesięcznych płatności za długi konsumpcyjne. Czasami wierzyciele zgadzają się na anulowanie długu, jeśli dokonasz płatności ryczałtowej lub zawrzesz z nimi plan ratalny.
  • Wyjaśnienie, jak działa ogłoszenie bankructwa i jakich problemów ono nie rozwiąże – na przykład, nie eliminuje wszystkich długów; nie powstrzymuje windykatorów od dzwonienia; nie zapobiega zajęciu wynagrodzenia; i nie wymazuje pożyczek studenckich lub przejęcia pojazdu.
  • Pomoże Ci zdecydować, czy bankructwo jest dla Ciebie odpowiednie w tym momencie, w oparciu o Twoje dochody, aktywa i długi.
  • Doradca zrobi wszystko, aby pomóc Ci wyjść z trudnej sytuacji finansowej, spróbuje znaleźć rozwiązania, które umożliwią Ci spłatę kredytu oraz pomoże Ci podjąć najbardziej korzystne dla Ciebie decyzje z tym związane.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*