W czym pomaga trener personalny?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trener osobisty jest po to, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele. Niezależnie od tego, czy jest to utrata wagi, przyrost masy mięśniowej czy poprawa ogólnego poziomu sprawności fizycznej. Dlatego też opracuje on dla Ciebie program dostosowany do Twoich potrzeb i aktualnego poziomu sprawności.

Co robić, a czego nie

Dowiesz się, co robić, a czego nie robić. Możesz być zaskoczony, jak wiele błędów popełniasz, gdy ćwiczysz na własną rękę. Dobry trener osobisty pokaże Ci właściwy sposób wykonywania wszystkiego, od podnoszenia ciężarów po bieganie na bieżni.

Efektywność

Twoje treningi będą bardziej efektywne. Trenerzy personalni znają najbardziej efektywne ćwiczenia dla każdej części ciała, więc nauczą Cię, na których z nich należy się skupić, a które zignorować. Wiedzą również, ile kilogramów jest za dużo, a ile za mało i jak długo powinno trwać każde ćwiczenie – dzięki temu mogą pomóc Ci osiągnąć lepsze rezultaty szybciej, niż gdybyś ćwiczył sam.

Motywacja

Będziesz czuł się zmotywowany dzięki odpowiedzialności. Jeśli ktoś obcy czeka na ciebie na siłowni codziennie o 16:00, to nie ma mowy, żebyś opuścił ten trening! Trenerzy personalni nie tylko stoją w pobliżu, gdy ich klienci pracują; są one stale sprawdzanie z nimi tak, że wiedzą, czy robią ćwiczenia poprawnie lub potrzebują więcej czasu odpoczynku między zestawami.

Jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania, to trener osobisty Poznań, jest miastem, w którym znajdziesz wielu specjalistów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*