Zaawansowane technologicznie infokioski, które podniosą standard obiektu lub lokalu

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jak usprawnić proces obsługi w dowolnym lokalu usługowym? Warto zdecydować się na umieszczenie w przestrzeni infokiosków, z których swobodnie mogliby korzystać wszyscy zainteresowani. Do czego służą takie urządzenia? Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Na ekranie infomatu mogą wyświetlać się najważniejsze informacje dotyczące oferowanych w lokalu usług, które mogą interesować klientów. W centrach handlowych na infomatach najczęściej widoczna jest mapa całego obiektu, dzięki której klienci mogą łatwiej trafić do konkretnego sklepu. Mogą też zorientować się, jakie restauracje znajdują się w strefie gastronomicznej i gdzie jej szukać. W niektórych lokalach na infomatach klienci mogą wyrazić zdanie na temat usług, z których właśnie skorzystali, oceniając je za pomocą kilku kliknięć. Infomaty są wykorzystywane na dworcach i lotniskach, gdzie wyświetlane są na nich rozkłady jazdy i lotów. Coraz częściej widać je także w restauracjach fast food – tam na infomatach można szybko złożyć zamówienie.

Infokioski dla Twojej firmy

TDC Polska to firma specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań multimedialnych dla obiektów różnego rodzaju. Jej usługi wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zamówienia. Realizacje TDC Polska zawsze odpowiadają konkretnym wymaganiom stawianym przez klientów. Infokioski tworzone są tak, aby jak najlepiej sprawdzały się w przyszłych zastosowaniach. W zależności od tego, czy będą umieszczone wewnątrz budynku, czy na zewnątrz, są wykonywane z odpowiednio trwałych i przystosowanych do określonych warunków materiałów. Urządzenia są wyposażone w dotykowe ekrany, których rozmiar może wynosić od kilku do kilkudziesięciu cali. W przypadku modeli wewnętrznych jasność ekranu dostosowuje się do oświetlenia pomieszczenia tak, aby wyświetlane na nim obrazy były jak najlepiej widoczne. Ekrany zewnętrzne, na które bezpośrednio oddziałuje światło słoneczne, zbudowane są w taki sposób, by komfortowe korzystanie z infomatu było możliwe nawet przy intensywnym nasłonecznieniu.

Funkcje, jakie może pełnić infokiosk, są właściwie nieograniczone i zależą wyłącznie od potrzeb zamawiającego. Możliwe jest wyposażenie infomatu w dodatkowe urządzenia peryferyjne, takie jak czytniki kart, kamery, głośniki, trackballe i wiele więcej. W związku z tym mogą one przykładowo przyjmować płatności i drukować paragony lub bilety, tym samym usprawniając obsługę danego obiektu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*