Firanki i zasłony – rozwiązanie do różnych wnętrz

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyposażenie wnętrz, które prezentowane jest w ofertach producentów zdumiewa różnorodnością. Oferowane są różne style i zestawienia kolorystyczne, dzięki którym domowe wnętrza stają się unikalne i komfortowe. Warto starannie dobrać wszystkie elementy, aby stanowiły harmonijną całość. Począwszy od mebli, a skończywszy na dekoracjach – wybór jest bardzo duży.

Gustowne firany i zasłony w domowych aranżacjach

Atrakcyjny wystrój okien to jeden z takich elementów wyposażenia, który nie traci na swojej aktualności. Modne firanki i zasłony można zastosować w rozmaitych wnętrzach, niezależnie od wielkości pomieszczenia. Efektowne tkaniny, które wykorzystywane są do stylowych projektów okiennych to m.in. materiał żakardowy, elegancki woal czy subtelne tiule. Do wnętrz o stonowanym i minimalistycznym charakterze wybierane są jednokolorowe tkaniny. Z kolei w dekoracyjnych i nowoczesnych aranżacjach znacznie częściej pojawiają się na firanach i zasłonach oryginalne wzory – np. hafty lub kolorowe grafiki.

Zawsze warto mieć na uwadze także wysoką estetykę oraz profesjonalny sposób zamocowania kompozycji przeznaczonych do wystroju okna. W większości wnętrz idealnie sprawdzają się metalowe karnisze podwójne, które można zakupić w stosownym wymiarze. Co więcej – proponowane są różne warianty kolorystyczne karniszy, co pozwala na bardziej efektowne zaprezentowanie pięknych materiałów. Z odrobiną własnej kreatywności można stworzyć niebanalne aranżacje, w których wystrój okna będzie miał swój duży udział. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*