Jak udekorować salon fryzjerski?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Salon fryzjerski to miejsce, w którym strzyże się włosy i wykonuje szereg innych zabiegów z nimi związanych. Aby klienci czuli się w takim wnętrzu w pełni komfortowo, warto je zawsze w atrakcyjny sposób udekorować. Powinny to być przede wszystkim rozwiązania wystarczająco gustowne i piękne wizualnie –  kojarzące się jednoznacznie z dbaniem o urodę oraz dobrym stylem. Znakomicie sprawdzą się m.in. rozmaite naklejki i szablony, które znajdziemy m.in. na https://akatja.pl/.

Kilka sprawdzonych pomysłów 

Wspomniane we wstępie naklejki i szablony stanowią świetny sposób na ozdobienie ścian w salonie fryzjerskim, bo są bardzo tanie, a jednocześnie prezentują się efektownie. Warto oczywiście wybrać wersje nawiązujące bezpośrednio do profilu działalności lokalu. Godne polecenia są w tym przypadku zarówno napisy (np. „Hair day”, „Beauty queen”, „Noś piękne włosy”), jak i obrazki ukazujące nożyczki, inne sprzęty typowo fryzjerskie lub produkty kosmetyczne. Dodajmy, że naklejki dostępne w większości sklepów stacjonarnych i internetowych są wykonane z trwałych materiałów, a dodatkowo odznaczają się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża, w związku z czym mamy pewność, że przetrwają długi czas.

Alternatywnym rozwiązaniem jest umieszczenie na ścianach ciekawych plakatów oprawionych w ramy oraz powieszenie w witrynie niebanalnych lampionów (od wewnętrznej strony). Można też z powodzeniem zdecydować się na zamontowanie w konkretnym miejscu obrazu w formie tryptyku, postawienie na szafkach i parapetach wazonów z żywymi kwiatami lub zainstalowanie neonu nad wejściem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*