Jak urządzić mały przedpokój?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przedpokój to często pomijane w aranżacyjnych planach pomieszczenie. Zazwyczaj traktujemy je jako przestrzeń funkcjonalną, która ma spełniać nasze oczekiwania jedynie pod względem użyteczności, dlatego aspekty estetyczne spychamy na drugi plan. Niestety to nie najlepsze podejście, ponieważ to właśnie przedpokój jest wizytówką naszego domu i małym preludium dla tego, co jako goście zobaczymy dalej. Ponadto, jeśli jesteśmy estetami, nijaki korytarz prędzej, czy później zacznie nam przeszkadzać. Dlatego właśnie warto poświęcić chwilę na dobre rozplanowanie szaf i nadanie tej przestrzeni bardziej wyrazistego charakteru.

Przedpokój w stylu prowansalskim

Starannie dobierając meble w stylu ciepłego południa Francji do salonu, czy też sypialni, dobrze wprowadzić ten styl także do naszego przedpokoju. Np. na tej stronie internetowej https://meble-prowansalskie.pl/garderoby-do-przedpokoju/ znajdziemy piękne, efektowne elementy wyposażenia, które nie tylko ładnie się zaprezentują, ale także pomogą uporządkować nam najczęściej używane kurtki, buty oraz inne akcesoria.

Świetnym pomysłem jest też zagospodarowanie wszystkich wnęk. Prawidłowo zaprojektowana zabudowa wypełniająca uskoki ścian to idealne miejsce do przechowywania garderoby, walizek, a nawet niektórych sprzętów gospodarstwa domowego takich jak odkurzacz, deska do prasowania, czy suszarka do prania. Przedpokój urozmaicimy lustrami w grubych ramach, lampami i kinkietami nawiązującymi do estetyki Prowansji, jak również roślinami niewymagającymi dużych ilość światła słonecznego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*