Jak wygląda szkolenie z zakresu trychologii dla fryzjera?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szkolenia trychologiczne dla fryzjerów skupiają się na przekazaniu kursantom wiedzy z zakresu fizjologii skóry głowy oraz poznania najpowszechniejszych problemów z nią związanych. Takie kursy stają się coraz bardziej popularne i efektywnie wpływają na umiejętności oraz progres zawodowych fryzjerów. Co warto o nich wiedzieć?

Podstawowe informacje odnośnie kursu

Sam kurs z zakresu trychologii rozłożony jest zazwyczaj na jeden lub dwa dni. W tym czasie kursanci uczestniczą w konwersatoriach, wykładach oraz warsztatach –  a więc wiedza przekazywana jest zarówno w sposób praktyczny, jak i teoretyczny. Decydując się na takie szkolenie warto postawić na doświadczone placówki, które zapewnią nam najwyższą jakość wykupionej usługi. Dobrze jest również zabrać ze sobą przyrządy fryzjerskie, z których korzystamy na co dzień – dobre jakościowo produkty znajdują się, między innymi w ofercie Bea Beleza Academy, w której dostępne są także i szkolenia trychologiczne.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje po jego zakończeniu specjalny certyfikat świadczący o nowo poznanych umiejętnościach. A do zdobytych kwalifikacji należą: możliwość prowadzenia indywidualnego gabinetu trychologicznego, zabiegów trychofryzjerskich, trychorekonstrukcji oraz trychokoloryzacji włosów. Na stronie https://academy.beabeleza.pl/szkolenie-trychologiczne-vol-1/ można zapoznać się z bardziej szczegółowym opisem oferty szkoleń tego typu. Co istotne, w trakcie zajęć praktycznych kursanci będą uczyć się prawidłowego przeprowadzania wywiadu diagnostycznego z klientem oraz sprawnego rozpoznawania problemów skóry głowy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*