Jak znaleźć swój styl?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Znalezienie swojego stylu to proces. Możesz zdać sobie sprawę, że Twój styl zmienia się wraz z Tobą, lub możesz nauczyć się obejmować wiele stylów, które składają się na to, kim jesteś.
Pierwszym krokiem do odnalezienia swojego stylu jest zrozumienie, skąd on pochodzi. Spójrz wstecz na rzeczy, które wpłynęły na ciebie jako dziecko, takie jak kreskówki i książki, i rozważ ludzi, którzy mieli wpływ na twoje życie. Na przykład, jeśli uwielbiasz czytać o piratach, może to być wskazówka, jaki rodzaj odzieży powinieneś nosić.

Czym jest styl?

Styl to sposób wyrażania siebie poprzez ubiór i wygląd. To sposób na pokazanie światu, kim jesteś bez konieczności mówienia czegokolwiek. Styl to także kreatywność, która pozwala Ci być wyjątkowym. Na przykład, jeśli lubisz nosić akcesoria, których nikt inny wcześniej nie nosił, może to być wyrazem Twojej kreatywności.

Styl jest subiektywny. To sposób, w jaki wyrażasz siebie poprzez sposób, w jaki się ubierasz, pielęgnujesz i prezentujesz światu. Twój styl powinien odzwierciedlać Twoją osobowość i to, co sprawia, że czujesz się dobrze we własnej skórze.

Czy zakupy ze stylistką mogą pomóc?

Tak, zakupy ze stylistką mogą pomóc Ci odkryć Twój osobisty styl. Stylista pomoże Ci znaleźć ubrania, które pasują do Twojego typu ciała i osobowości. Możesz się umówić na takie wspólne zakupy na stronie https://nataliapenar.com/zakupy-ze-stylistka-warszawa-znajdz-swoj-styl/. Pomocne może być również wskazanie przez kogoś innego rzeczy, które jego zdaniem będą na Tobie dobrze wyglądać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*