Obce tradycje ślubne i ich wpływ na obecną modę ślubną

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Branża ślubna od kilkunastu lat święci swoje triumfy w Polsce. Na rynku pojawiło się wiele firm weddingowych oferujących kompleksową organizację ślubu i wesela. Pojawił się także nowy w naszym kraju zawód wedding plannera (konsultanta ślubnego). Taka osoba zajmuje się wysondowaniem oczekiwań organizatorów (czyli Młodej Pary) oraz wdrożeniem ich w życie. Dzięki tego typu usługom przyszli nowożeńcy nie muszą się martwić niczym poza osobistym przygotowaniem do tej ważnej uroczystości.

Wedding planner zajmuje się wszystkim, począwszy od znalezienia i rezerwacji podwykonawców typu fotograf, zespół, sala weselna, po sporządzenie i wysłanie zaproszeń ślubnych, aż po koordynację przebiegu uroczystości w dniu ślubu i wesela. Pomaga również w wyborze kreacji dla Panny Młodej. Suknia na ślub w Krakowie to gorący temat podczas konsultacji z wedding plannerem. W końcu każda kobieta chce na swoim ślubie wyglądać najpiękniej i wyjątkowo.

Moda na zagraniczne akcenty

Coraz więcej par młodych odchodzi od polskiego tradycyjnego wesela i sięga po tradycje zagraniczne. Najczęściej są to zwyczaje zza oceanu, ze Stanów Zjednoczonych. Wiąże się to z dużą popularnością amerykańskiej popkultury, a w szczególności komedii romantycznych, które kończą się zazwyczaj wielkim wystawnym ślubem. Z drugiej strony coraz większą popularnością cieszą się akcenty ze Wschodu, szczególnie indyjskie. Kolorowa kultura, piękne tańce, niesamowite stroje – to pobudza wyobraźnię przyszłych nowożeńców. Szczególnie inspirują się nimi panie. Na przykład suknie ślubne z koronki cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością.

W realizacji niezwykłych pomysłów pomoże konsultant ślubny. Dzięki rozeznaniu na rynku wie, do kogo się zwrócić. Najbardziej szalone marzenia zostaną zrealizowane, gdy powierzy się je osobie od zadań specjalnych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*