Przedłużanie włosów na nanoringi – dlaczego warto wykorzystać tę metodę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przedłużanie włosów w technice nano to świetna opcja dla kobiet, które chcą dodać swoim włosom długości i objętości, ale nie chcą przechodzić przez kłopotliwe zakładanie tradycyjnych klipsów lub skomplikowanych aplikacji klejenia.

Włosy do przedłużania metodą nano są wykonane z prawdziwych ludzkich włosów, więc wyglądają naturalnie i doskonale komponują się z Twoimi włosami. Przedłużenia mogą być również farbowane lub rozjaśniane, dzięki czemu możesz uzyskać dowolny kolor.

W jaki sposób przebiega przedłużanie włosów nano?

Pasma nano dostępne na stronie https://violahairextensions.pl/collections/wlosy-na-nanoringi mogą być przymocowane do Twoich włosów za pomocą specjalnego kleju, który nie uszkadza Twoich włosów. Klej nakłada się na pasmo, które następnie mocuje się u nasady włosów. Metoda ta sprawdza się lepiej niż inne, ponieważ nie wymaga żadnego źródła ciepła ani narzędzi takich jak klipsy, spinki czy gumki, które mogą ciągnąć Twoje naturalne włosy, po jakimś czasie powodując ich uszkodzenie.

Jak długo utrzymują się efekty przedłużania włosów nano?

Zwykle włosy nano utrzymują się do trzech miesięcy, jeśli prawidłowo się o nie dba. Warto zaznaczyć, że włosy nano nie wymagają zbyt wiele dodatkowej pielęgnacji. W rzeczywistości wystarczy regularne mycie włosów przy użyciu łagodnego szamponu lub odżywki i pozwalanie im wyschnąć naturalnie po każdym umyciu. Należy unikać wysokich temperatur, które mogłyby przyczynić się do naruszenia struktury łączącej włosy.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*