Transport niemowlęcia w podróży — na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej młodych rodziców decyduje się na podróżowanie z niemowlęciem. W takiej sytuacji należy zadbać o bezpieczny i wygodny transport malucha. Na rynku dostępnych jest obecnie naprawdę wiele produktów stworzonych właśnie z myślą o wyprawach z dzieckiem. Sprawdź, co warto zabrać ze sobą w przypadku wyjazdu z niemowlęciem.

Nosidełko

W tej kategorii można liczyć na naprawdę szeroki wybór. Nadal niemałym zainteresowaniem cieszą się tradycyjne nosidełka, które mogą być częścią wózka bądź fotelikiem samochodowym. W przypadku wędrówek i spacerów lepiej mogą jednak sprawdzić się popularne modele ze strony https://kenhuru.com/c/nosidelka/multiage-plus-pl/. Takie nosidełka przypominają plecak, dzięki czemu pozwalają rodzicom zachować pełną swobodę rąk.

Chusta

Jednym z największych hitów ostatnich lat jest noszenie dzieci w specjalnych chustach, które mocuje się na ciele poprzez wiązanie. Taki produkt z oferty sklepu online Kenhuru zapewnia maluchowi naturalne ułożenie ciała i bliski kontakt z mamą bądź tatą. Z kolei rodzice mogą liczyć na wolne ręce, dyskretne karmienie i odciążony kręgosłup. Na dodatek materiałowe chusty są lekkie i nie zajmują dużo miejsca w bagażu.

Składany wózek

Kilkumiesięczne niemowlę, które opanowało już samodzielne siedzenie, może zwiedzać świat w spacerówce. W przypadku podróży najlepiej sprawdzą się lekkie, składane modele, które bez problemu zmieszczą się w samochodzie bądź mogą nawet być zabrane do samolotu. Wózek może przydać się np. podczas posiłków w restauracjach, gdy chusta bądź nosidełko mogłyby nie być zbyt praktycznym rozwiązaniem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*