Aranżacja sypialni na poddaszu – przydatne rozwiązania

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Większości osób choć raz w życiu marzyła się sypialnia na poddaszu z opadającym dachem, oknem, przez które można podziwiać nocą gwiazdy nie ruszając się z łóżka. Takie wnętrza sprawiają wrażenie niesamowicie przytulnych i odciągających od życia codziennego. Niewątpliwym minusem takich pomieszczeń może stanowić metraż i nieustawność ze względu na na silne skosy, o które mogą obijać się głowy. Jednak odpowiednia aranżacja takiego wnętrza i przytulne dodatki mogą stworzyć wymarzoną przestrzeń, w której każdy odnajdzie odpoczynek, głęboki relaks i spokojny sen.

Aranżacja poddasza

O charakterze wnętrza w znacznej mierze decydują meble, ich ilość, materiał z jakich je wykonano. Z przytulnym, komfortowym miejscem przyjęto wiązać meble z drewna. To one nadają charakter przestrzeni, sprawiając, że staje się ono przytulne i przyjazne. Dodatkowo roztaczają delikatną woń świeżego drewna, przywołując skojarzenia z lasem. Drewniane łózka są stylowe i niesłychanie wytrzymałe. Zdecydowanie wytrzymają lata. 

Oprócz samego miejsca i właściwej aranżacji przestrzeni na komfort odpoczynku i snu wpływa oczywiście właściwie dobrany materac. Na stronie https://meblesosnowe.pl/materace można odnaleźć bardzo bogaty wybór różnych materacy przeznaczonych właśnie do łóżek drewnianych. Po zaopatrzeniu się w najwygodniejszy dla nas materac, wystarczy już tylko rozłożyć miękki, puchaty dywan przy łóżku, ułożyć kilka poduszek, w kącie postawić parę ulubionych roślin doniczkowych, a przy nocnym stoliku przygotować sobie książkę i kubek ulubionej herbaty. I zrelaksować się w wymarzonej sypialni na poddaszu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*