Jakie kolczyki założyć na wesele?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nawet najdroższa kreacja na wesele nie będzie się wyjątkowo prezentować, jeśli nie uzupełnimy jej o odpowiednie akcesoria. To właśnie dodatki budują stylizację. Warto więc przemyśleć wybór butów czy torebki. Jednak elementem szczególnie istotnym, jest biżuteria. Odpowiednio dobrana może olśnić! Jakie kolczyki na wesele wybrać, aby nadać swojej stylizacji charakteru?

Kolczyki na wesele – skromnie, czy wręcz przeciwnie?

Jeśli postawiłyśmy na bogato zdobioną sukienkę, lub chcemy zdecydować się na więcej biżuteryjnych elementów, warto zdecydować się na klasyczne, skromne kolczyki, na przykład w formie małych kółek lub kwadratów. Możemy wybierać wśród modeli złotych, srebrnych, zdobionych kamieniami czy perełkami. Często decydujemy się na jeden mocny akcent, aby nie przesadzić z ilością błyskotek. Bogato zdobione, duże i przyciągające wzrok kolczyki, będą wtedy idealnym rozwiązaniem. Świetnie zgrają się z prostymi, klasycznymi sukienkami, nadając im odświętnego charakteru. 

Wybór powinien również uwzględniać charakter samej imprezy. Udając się na bal w pałacu, zdecydowanie możemy zaszaleć, wybierając bogato zdobione, biżuteryjne dzieła sztuki. Jeśli natomiast wybieramy się na modne ostatnimi czasy wesele w stylu boho lub rustykalnym, warto zdecydować się na lżejsze, bardziej klasyczne, które będą pasowały do formy imprezy. Możemy wybrać wtedy małe, skromne klasyki, lub modele ażurowe, które nadają lekkości całej stylizacji.

Wybór dodatków powinniśmy zacząć od zastanowienia się w jakim stylu jest nasza kreacja i jaki efekt chcemy osiągnąć. Kiedy już będziemy wiedziały czego oczekujemy, możemy przejść do najprzyjemniejszej części, czyli zakupów. Korzystając z usług sklepu internetowego, na przykład https://ejubi.pl/, możemy wybrać idealny model kolczyków z setek dostępnych. Kierując się wskazówkami i własnym stylem, łatwo stworzymy stylizację w której będziemy czuły się wyjątkowo.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*