Maty wiklinowe ogrodowe – jak można je wykorzystać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co to jest?

Maty wiklinowe ogrodowe są bardzo przydatne. Wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu mogą być używane przez długi czas. 

Ogrodowe maty wiklinowe to świetny sposób na dodanie piękna i stylu do ogrodu. Są one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, więc można znaleźć taki, który pasuje do konkretnych potrzeb.

Istnieje wiele różnych sposobów, że te maty mogą być używane wokół domu. 

Kilka pomysłów na ich wykorzystanie

– Umieść je pod roślinami doniczkowymi lub pojemnikami, aby brud nie wylewał się na patio lub pokład. Ułatwia to również sprzątanie rozlanych płynów lub bałaganu.

– Użyj ich jako bariery między stopami, a mokrą trawą lub ściółką przed wejściem do domu po skoszeniu trawnika lub pracy w ogrodzie.

– Użyj ich na wierzchu gleby, która została świeżo wykopana z sadzenia cebulek, krzewów, drzew itp., aby brud nie latał wszędzie, gdy próbujesz zasadzić coś nowego. Są one szczególnie przydatne, jeśli chcesz uprawiać kwiaty z nasion w domu w miesiącach zimowych.

– Umieść je wokół nowo posadzonych drzew, aby nie zostały uszkodzone przez kosiarki lub inne urządzenia używane wokół nich, dopóki nie staną się silniejsze i nie staną na własnych nogach!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*