Specyfika włosa słowiańskiego

Specyfika włosa słowiańskiego

George Morina/pexels.com

Lifestyle
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Najbardziej trwałe, dziewicze i delikatne, cenione są w dużej mierze przez zwolenników peruk oraz ludzi kochających włosy doczepiane. Ta struktura włosa do tej pory jest najlepsza jakościowo. Poprzez naturalność można je dopasować do każdego typu urody. Pięknie się prezentuje na głowie i nic nie zdradza, iż mogą to nie być nasze włosy.

Włosy słowiańskie – pierwszorzędna jakość

Ten rodzaj włosa jest z najwyższej półki. Szczyci się swoją dziewiczą strukturą. Jest miękki i delikatny, przez co nie sprawia dyskomfortu, gdy pasemka dotykają szyi, jak to bywa w przypadkach włosów innego pochodzenia, gdzie często nosiciele zmagają się ze swędzącym ciałem przez chemiczne dodatki. Warto zainwestować we włosy słowiańskie, gdyż ich świeżość i stabilność można utrzymać przez zadziwiająco długi czas.

Włosy słowiańskie najczęściej występują w naturalnym kolorze. Jeśli mamy ochotę na ich farbowanie, prostowanie, czy kręcenie – mamy tutaj wolną rękę. Możemy modelować je w różny sposób, lecz warto pamiętać, że po wszelkich produktach nakładanych na włosy, powinniśmy je potem regenerować. Warto używać delikatnych szamponów lub odżywek, a włosy odwdzięczą się wytrwałością i blaskiem na długi okres.

Włosy słowiańskie – co dziś polecane

Coraz więcej kobiet w dzisiejszych czasach zastanawia się na wyborem peruk naturalnych Warszawa oferuje największy wybór w Polsce, jeżeli chodzi o kolory czy typy fryzur. Na pewno każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, poczynając od codziennych stylizacji, po okazyjne i nawet zwariowane. Mając problemy ze swoimi naturalnymi włosami coraz więcej osób decyduje się na tę opcję.

Wykonanie tape in słowiańskiego polega na doczepieniu naturalnych włosów na taśmie, co inaczej zwane jest metodą kanapkową. Pomiędzy dwoma pasemka z klejem wkłada się nasze własne włosy i skleja. Metoda należy do najbardziej komfortowych, gdyż płaskie taśmy pozwalają na wygodny sen i komfort na co dzień.

Włosy doczepiane tape in można trzymać na głowie około dwóch miesięcy. Jeśli pielęgnujemy je i traktujemy z ostrożnością, możemy ponownie je doczepiać od trzech do pięciu razy, odświeżając górę nowym klejem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*