W jaki sposób podziękować gościom za przybycie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizując wesele, należy pamiętać o wielu detalach, które sprawiają, że wszyscy obecni na imprezie czują się komfortowo. Jednym z takich sympatycznych akcentów są podziękowania dla uczestników. Jak więc symbolicznie wyrazić gościom wdzięczność za przybycie oraz udział w uroczystości?

Personalizowane drobiazgi i upominki

Bez względu na ilość zaproszonych osób, podziękowania dla gości powinny być wcześniej zaplanowane. Najczęściej stosowanym sposobem jest po prostu położenie na stołach – przy każdym nakryciu – takiego samego drobiazgu. Dobrze, żeby był przy tym personalizowany – dzięki temu będzie stanowił w przyszłości pamiątkę. Co to może być? Świetnie sprawdzają się choćby niewielkie fiolki z ciekawą kompozycją herbaty lub kawy, dodatkowo zapakowane w pudełko nawiązujące swoim wyglądem do zaproszeń ślubnych. Inne propozycje, to m.in. niewielkie, zapachowe świeczki lub nawet bańki mydlane (oczywiście z personalizowanymi naklejkami z inicjałami pary młodej i podziękowaniem za przybycie).

Elegancko zapakowane słodkości

Podziękowania, które z pewnością przypadną do gustu każdemu, bez względu na wiek, to oczywiście słodkości. Ciasteczka w kształcie serduszek udekorowane lukrem, z inicjałami świeżo upieczonych małżonków, będą prezentować się bardzo efektownie. Można zdecydować się również na klasyczne pralinki lub czekoladki. Najlepiej zapakować je w kartonowe pudełka, opatrzone słowem „dziękujemy” oraz datą i miejscem wesela. Takie drobne upominki nie tylko są w dobrym guście, ale także wprawią wszystkich w radosny nastrój. Nie muszą, a nawet nie powinny, być kosztowne, ale za to podarowane od serca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*